English

دانلود پوستر

 

چهارمین کنگره بین المللی سايکوسوماتيک

ارزیابی و مداخلات روانشناختی در اختلالات سایکوسوماتیک

اعتیاد واختلالات روان تنی
 
 
دانشگاه آزاداسلامی واحدخوراسگان (اصفهان)
 
اصفهان، خوراسگان، خیابان جی شرقی، ارغوانیه

 26-28 مهر 1391 

 

 
اخبار
- ضمن تشکر از همه عزیزانی که در کنگره شرکت نمودند، به اطلاع می رساند برای تمام افرادی که در کارگاه های آموزشی و یا جلسات کنگره شرکت کرده اند از طریق پست به مرور گواهی های شرکت در کنگره ارسال می گردد.
- با توجه به درخواست متقاضیان ثبت نام در کارگاه های آموزشی ، مهلت ثبت نام ازطریق سایت و تماس تلفنی با دبیرخانه همایش تا تاریخ 25/7/91 تمدید شد.
- زمان ارائه پوستر
- اطلاعیه تماس: کلیه داوطلبان شرکت کننده در کنگره از طریق ایمیل ravanshenasi_kh@yahoo.com می توانند با دبیرخانه کنگره تماس بگیرند.
- اطلاعیه ثبت نام در همایش و یا کارگاه: شرکت کنندگان در کنگره در صورتی که از طریق سایت قادر به ثبت نام در همایش یا کارگاه نشده اند حداکثر تا تاریخ 20/7/91 فرصت دارند با شماره 5354015-0311 تماس بگیرند
- اطلاعیه جابه جایی: شرکت کنندگان در کنگره در صورتی که نیاز به خدمات جابه جایی از محل ورود به اصفهان تا محل اسکان دارند حداکثر تا تاریخ 20/7/91 فرصت دارند با شماره 5354015-0311 تماس بگیرند.
- اطلاعیه هتل : شرکت کنندگان در کنگره در صورتیکه نیاز به اسکان(هتل) دارند حداکثر تا تاریخ 16/7/91 فرصت دارند با شماره 5354015-0311 تماس بگیرند.
از افراد یا موسساتی که می خواهند در روزهای برگزاری کنگره غرفه داشته باشند دعوت می شود جهت هماهنگی با آقای حبیبی قسمت تدارکات دانشگاه (2585 داخلی -9-5354001 ) تماس برقرار نمایند
- زمان ارائه مقالاتی که به صورت سخنرانی پذیرفته شدند مشخص گردید
- با توجه به این که کنگره بین المللی است از سخنرانان مقالاتی که به صورت سخنرانی پذیرفته شده است ، درخواست می شود پاورپوینت های سخنرانی خود را به زبان انگلیسی تهیه و در زمان سخنرانی ارائه نمایند.
- مقدمات دریافت مجوز بازآموزی از سازمان نظام پزشکی انجام گردید. در صورت نهایی شدن به اطلاع کلیه شرکت کنندگان گرامی خواهد رسید.
- خدمات جابجایی مهمانان همایش از محل ورود به اصفهان تا محل اسکان و محل برگزاری همایش
- به کلیه اعضاء انجمن روان شناسی ایران با ارائه کارت معتبر در روز پذیرش و ارسال هم زمان اسکن کپی کارت عضویت همراه با اسکن فیش واریز حق ثبت نام در کنگره 30 درصد تخفیف داده می شود.
- با توجه به پایان یافتن مهلت پذیرش مقالات از دریافت مقالات جدید معذور هستیم
- سازمان نظام پزشکی آلمان موافقت نموده است که به شرکت کنندگان در همایش امتیاز بازآموزی اعطا کند.
- کنفرانس بین المللی درمان اعتیاد...
-کلیه شرکت کنندگان در کنگره در صورتی که نیاز به اسکان دارند سریعا با شماره 5354015 - 0311 تماس گرفته تا نسبت به تهیه و تدارک هتل اقدام شود. بدیهی است در صورت عدم اعلام، کمیته اجرایی هیچ گونه تعهدی نسبت به تهیه هتل نخواهد داشت. ( هزینه هتل با خود میهمانان می باشد. ). آخرین تاریخ تماس: 1/7/91
- تعدادی ازمقالات نیز به صورت پوستر پذیرفته خواهد شد و در زمان مناسب نحوه تهیه وارائه آن درسایت اطلاع رسانی خواهدگردید.
-هزینه حق ثبت نام صاحبان مقاله پس ازتایید وپذیرش نهایی، باید پرداخت شود.
- با توجه به درخواست بسیاری از نویسندگان و داوطلبان شرکت در کنگره، تاریخ نهایی ارسال مقالات تا 15/6/91 تمدید گردید.
  
 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 9
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 6
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 244195
تعداد کاربران بر خط 371
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
 
 
"
دانشگاه آزاداسلامی واحدخوراسگان (اصفهان)
Powered by DorsaPortal